MES kviečiame tapti Fondo savanoriais

Esate vieniša(s)? Užjaučiate vienišus? Turite vienišų artimųjų, pažįstamų? Norite mažinti vienišumo skausmą? Šis kvietimas Jums, juk MES kartu ir esame tikrasis Fondas! Kviečiame dalyvauti savanoriškoje veikloje visus, kurie neabejingi vienišų ir atskirtyje gyvenančių žmonių bendravimo poreikiui. Kvietimas galioja tiek turintiems, tiek dar neturintiems savanorystės patirties. Visiems, kas norėtų jungtis prie MŪSŲ komandos.

MES ieškome savanorių veiklai, kuri ateityje galėtų tapti įdomiu ir apmokamu darbu. Savanoriams siūlome realizuoti save šiose srityse:

  • bendravimas ir emocinės paramos vienišiems žmonėms teikimas;
  • sistemos „Kekė“ (mini bendruomenės) organizavimas ir priežiūra;
  • renginių, seminarų, mokymų organizavimas;
  • finansavimo šaltinių paieška ir lėšų pritraukimas;
  • dalyvavimas Fondo akcijose, renginiuose, projektuose ir programose;
  • bendravimas su žiniasklaida, įmonėmis, institucijomis;
  • projektų/paraiškų rengimas, teikimas ir koordinavimas; tyrimai ir mokslinių ataskaitų rengimas; kūrybinių iniciatyvų generavimas ir koordinavimas.

Fondo MES savanoriu gali tapti kiekvienas nuo 18 iki 118 metų amžiaus, bet kokios profesijos ir išsilavinimo žmogus, gyvenantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyje. Svarbiausia – nuoširdus noras prisidėti prie mūsų veiklos ir praskaidrinti vienišų žmonių kasdienybę.

Šiuo metu ypač laukiame psichologijos, psichikos sveikatos, socialinio darbo, slaugos, edukologijos, kūrybos, komunikacijos krypties studentų ir profesionalų.

Džiaugiamės, jog norite prisijungti prie kilnios ir prasmingos Fondo MES veiklos. Prašome užpildyti anketą. AČIŪ!!!

Savanorio(-ės) anketa

Užpildykite šią anketą ir paspauskite "Pateikti". Fondo atstovas būtinai su Jumis susisieks ir kartu aptarsime detales. Daugiau informacijos mielai suteiksime Fondo kontaktais arba Facebook puslapyje. Pagal poreikį sudaroma savanoriško darbo sutartis.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.